Ćwiczenia w SolarFit na specjalistycznym sprzęcie renomowanych firm takich jak OLYMP i TECHNOGYM to gwarancja najlepszej jakości i bezpieczeństwa. Zgromadziliśmy dla Państwa różnorodny sprzęt treningowy, umożliwiający wszechstronny rozwój wszystkich grup mięśniowych. A profesjonalizm naszej kadry oraz indywidualne podejście do każdego z naszych Gości uczyni trening przyjemnym, efektywnym i satysfakcjonującym. Zapraszamy do naszej strefy kardio, strefy maszyn siłowych oraz strefy wolnych ciężarów.

Jeśli nie wybrałeś jeszcze swojej siłowni, przyjdź do SolarFit by przekonać się, że mamy rację…

Strefa wolnych ciężarów

To idealne miejsce dla rozwijania siły, która jest niezbędnym elementem sportów siłowych i kulturystyki. To miejsce pozwalające każdemu zgłębić tajniki profesjonalnego treningu kulturystycznego. Ćwiczenia z użyciem wolnych ciężarów stwarzają najlepszą możliwość budowania siły i są podstawą każdego treningu.

Strefa cardio

To przedsmak prawdziwego treningu siłowego. Każdy trening rozpoczynamy od rozgrzewki na jednym (lub kilku) z maszyn strefy cardio. To urządzenia przeznaczone do ćwiczeń zwiększających wydolność i wzmacniających układ krążenia. Trening w strefie cardio to idealny sposób na szybką poprawę kondycji oraz spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Strefa maszyn

Zgromadziliśmy w niej sprzęt, który pozwoli Państwu wytrenować wszystkie grupy mięśniowe. Wśród wielu stanowisk ćwiczyć można na wielofunkcyjnych wyciągach, suwnicach oraz na wielu maszynach umożliwiających rozwój konkretnych grup mięśniowych. Maszyny dzięki swej różnorodności gwarantują 100% skuteczności treningu.